Transport international

• ElisaBoutique 45 posturi
    shopsoldbuyforum posts
    ElisaBoutique on 14/3/16
    Buna ziua si un inceput de saptamana frumos sa aveti.
    Am si eu o intrebatre. Cele acre trimiteti colete in afara tarii, in Germania, Italia, Franta,...cu ce expediati coletele si cam ce preturi. Eu am intrat pe site la posta romana, dar imi par enorme preturile. Multumesc
  • Liliana_ct 4 posturi
    forum posts
    Liliana_ct on 2/8/16
    Eu expediez prin Posta Romana, le ambalez in plicuri mari, cele mai mari de A4, capusite cu bule. Plicurile au tarif cam jumatate fata de colete. Ma rog sunt putin cam gogonate dar daca sunt sub 2 kg le primeste la posta. O seara placuta.
  • maddy13 819 posturi
    shopsoldbuylovedforum posts
    maddy13 on 2/8/16
    Eu am patit cu posta romana, am trimis un colet in Anglia si am platit 160 lei, desi valoarea lui era mult mai mica, ba chiar era un cadou. Trebuie sa cauti un curier care trimite in tarile pe care le-ai mentionat, ceva de genul DHL sau altele.
  • Liliana_ct 4 posturi
    forum posts
    Liliana_ct on 3/8/16
    Curierii gen DHL si altii percep taxe si mai mari.
  • camelysunikatbijoux 23 posturi
    shopsoldbuyforum posts
    camelysunikatbijoux on 3/8/16
    eu am patiti si mai rau cu Posta Romana..numai anul acesta nu mi-au ajuns 3 colete. Si unul anul trecut - la care am platit si confirmare de primire -in SUA - nu am primit nici azi confirmarea. Am facut plangeri si raspunsul a fost evaziv, ca s-a pierdut pachetul si sa fac cerere de despagubiri . Eu trimit cu Posta din Ungaria.
  • madalinapopescu 4 posturi
    forum posts
    madalinapopescu on 9/11/18
    Eu folosesc Posta Romana dar e cam scump.

Trebuie sa fi logat pentru a participa la discutii. Nu ai cont inca? Creaza unul!.

Login

Am uitat parola ×