PREMIERE Concurs S.O.S. - Sentimente. Oameni. Stăr

• vladescu 149 posturi
    shopsoldforum posts
    vladescu on 24/10/16
    gata Carmenn, ti-am trimis datele Mariei.
  • androcriss 306 posturi
    shopsoldbuylovedforum posts
    androcriss on 24/10/16
    Felicitari,Rona pentru curajul de a propune un concurs asa de "provocator"! Felicitari tuturor participantelor
    (indiferent daca au luat premiu sau nu) ! Am vazut lucrari superbe si am citit povesti emotionante si pentru asta va multumesc!
    Imi pare rau ca nu am reusit si eu sa particip dar am avut o perioada complicata si nu am fost in stare sa ma mobilizez...
    Ma bucur impreuna cu voi si sper ca acest concurs sa fie startul pentru alte noi concursuri reusite!

• RonaBijoux 160 posturi
    shopsoldlovedforum posts
    RonaBijoux on 24/10/16
    Multumesc pentru toate cuvintele frumoase! Este o foarte mare bucurie pentru mine să fiu cu oameni frumoși, sensibili și talentați!
  • DanaAlexandru 32 posturi
    shopforum posts
    DanaAlexandru on 26/10/16
    Buna dimineata !! Voi stiati ca Vladescu este o lady foarte hotarata, foarte incapatanata dar si foarte draguta? :))) Bineinteles, ca a trebuit sa fac cum a planificat ea ! Si cu asta basta !! :))) In concluzie, trimite un premiu tocmai din Spania, iar eu o astept sa soseasca in tara ! De ce? Pentru ca ce am pregatit pentru ea e mai fragil, chiar mi-e frica sa trimit prin curier sau posta !
    E placuta veselia de pe aici, sa aveti clipe pline de veselie in fiecare zi ! :)
    • vladescu 149 posturi
      shopsoldforum posts
      vladescu on 26/10/16
      Doamne!!! Ce o fi??? Curiozitatea mea e la cote absolute :))) Iti multumesc din suflet. Zi plina de frumos sa avem!

Ultima modificare: on 28/10/16
  • vladescu 149 posturi
    shopsoldforum posts
    vladescu on 26/10/16
    https://youtu.be/tGUK3qvI88w

Ultima modificare: on 26/10/16
  • AllyCrafts 22 posturi
    shopforum posts
    AllyCrafts on 26/10/16
    Felicitari tuturor! :)
  • vladescu 149 posturi
    shopsoldforum posts
    vladescu on 30/10/16
    cod bare pachet Dana: 8106940431
    cod bare pachet Maria: 8106940432

Ultima modificare: on 30/10/16
      shopforum posts
      DanaAlexandru on 7/11/16
      Luci Vladescu, pachetul tau a ajuns la destinatar si destinatarul se simte un om bogat !! Unii se simt bogati daca au case, masini si toale, eu ma simt bogata prin margelute divers colorate, servetele de vis- ca-mi vine sa le folosesc pe toate in acelasi timp!!-, prin mici obiecte de scrap. Iti multumesc din suflet ! :)
    • vladescu 149 posturi
      shopsoldforum posts
      vladescu on 7/11/16
      DanaAlexandru :))) cu chiu cu vai ambele pachete au ajuns. La al tau s-au incurcat cei de la Atlassib, la al Mariei m-am incurcat eu :))). Dar totul e bine cand se termina cu bine. Ma bucur ca iti place ce ai primit. E putin, dar sa stii ca e din suflet. Va imbratisez cu drag!
    shopforum posts
    DanaAlexandru on 7/11/16
    Stiu ca din suflet, stiu, Luci ! Daca n-ar fi fost, nu l-ai fi trimis...ca nu scria in regulament de acest premiu ! Inca o data, mii de multumiri ! Urmeaza sa-ti fac si eu o bucurie ! :) Sper sa reusesc !
    • mariavinereanu 22 posturi
      shopsoldforum posts
      mariavinereanu on 8/11/16
      Am primit coletul de la Lucia Vladescu!Am fost tare rasfatata!Am gasit in el lucruri minunate si folositoare dar cel mai mult ma bucura faptul ca intre timp am legat o relatie speciala cu aceasta persoana inimoasa si plina de energie.Imi esti draga Lucia !
    • vladescu 149 posturi
      shopsoldforum posts
      vladescu on 11/11/16
      mai e putin si ne vedem :))
    shopsoldforum posts
    mariavinereanu on 10/11/16
    Pentru Lucia Vladescu i-am pregatit si eu o mica atentie:un pandantiv pomul vietii facut din pietre semi pretioase.Ca sa-i poarte noroc si sa-si aduca aminte de mine de cate ori il poarta !
    • vladescu 149 posturi
      shopsoldforum posts
      vladescu on 11/11/16
      multumesc din suflet! va imbratisez!
  • vladescu 149 posturi
    shopsoldforum posts
    vladescu on 13/11/16
    Bună seara, suflete frumoase! La mine a venit Crăciunița, adică Dana Alexandru. Mi-a adus daruri multe din partea ei si din partea Mariei Vinereanu. M-am simțit exact ca un copil... Mulțumesc! Mulțumesc! Mulțumesc! Sunt un om norocos că v-am cunoscut. Vă îmbrățișez! Pupici
    shopsoldforum posts
    mariavinereanu on 30/11/16
    Intre timp am primit coletul si de la Carmen Petrisor! Am gasit in el 2 lucruri minunate :o brosie din pasla,o floare in culorile mele preferate si un magnet de frigider in ton cu sezonul: mos Craciun!Multumesc draga Carmen!

Trebuie sa fi logat pentru a participa la discutii. Nu ai cont inca? Creaza unul!.

Login

Am uitat parola ×