Propunere colaborare - Targ Paste

• BucuriaCadourilor 1 post
    forum posts
    BucuriaCadourilor on 20/2/18
    Buna ziua. Reprezint o firma care isi doreste sa incurajeze mestesugul romanasc si pentru asta am nevoie de artizani talentati ale caror produse sa le promovam in cadrul targurilor de Martisor, Paste, Craciun si nu numai. Pentru mai multe detalii va rog nu ezitati sa ne contactati.
    Asteptam cu interes propunerea de produse pentru targul de Paste.
    • Patty_Collection 1 post
      shopforum posts
      Patty_Collection on 4/6/18
      Buna ziua, reprezint atelierul de creatie Patty Collection. Va oferim colectii cu diferite tematici. Suntem interesati de o colaborare cu firma dumneavoastra. Cum putem lua legatura ?
      • post gallery
  • me_linda 42 posturi
    shopbuyforum posts
    me_linda on 13/3/18
    Buna ziua! Sunt o tanara pasionata de coliere, bratari , cerceii, brelocuri handmade. Stiu sa fac de la coliere si bratari traditionale din margele de nisip, la coliere si bratari moderne.Aveti cumva o adresa de mail sa va trimit cateva poze? Multumesc, Me_linda.
  • Lucya 10 posturi
    shopsoldforum posts
    Lucya on 30/6/18
    Buna ziua!Nu stiu daca mai este valabila propunerea, dar o sa va arat si eu cateva poze cu creatiile mele handmade.Deocamdata am poze doar cu coliere, dar pot realiza orice bijuterie handmade.Va multumesc!
    • post gallery

Trebuie sa fi logat pentru a participa la discutii. Nu ai cont inca? Creaza unul!.

Login

Am uitat parola ×