magazin crafty pe Facebook

• ciuhat 3 posturi
    shopforum posts
    ciuhat on 30/1/13
    Buna seara . Nu pot sa imi creea acea Fan Page . Imi da ca pagina este blocata . Nu sunt experta asa ca va rog mult sa ma ajutati . Va multumesc frumos !Imi cam da mesajul acesta : For security reasons your account is temporarily locked. , si imi tot cere un numar de telefon . Mentionez numarul dupa care imi cere un cod si ma blochez.

Ultima modificare: on 30/1/13
    • rox 1244 posturi
      shopsoldbuylovedforum postsadministrator
      rox on 1/2/13
      Am raspuns la articolul de pe blog :)
  • orhidee 5 posturi
    shopsoldforum posts
    orhidee on 31/1/13
    Asa mi se mai intampla si mie. Scriu numarul de telefon pe care l-am completat la date de contact si primesc printr-un sms un cod pe care il scriu acolo unde imi cere. Apoi pot accesa pagina de fb.
  • Artadar 166 posturi
    shopsoldbuyrecomandatlovedforum posts
    Artadar on 1/2/13
    Eu aveam pagina pe facebook, tot Artadar, m-am conectat acolo si aici si am instalat usor aplicatia.
    Multumesc frumos pentru aceasta oportunitate si explicatii :)
  • ciuhat 3 posturi
    shopforum posts
    ciuhat on 1/2/13
    Cred ca am o problema . Mi s-a creat pagina , cel putin asa cred dar cand dau clic pe ea imi apare cu totul altceva . Ma puteti ajuta ?
    http://www.facebook.com/adel.paulin
    Multumesc.
  • MagicHandbyVD 7 posturi
    shopforum posts
    MagicHandbyVD on 2/2/13
    Buna, eu am creat o pagina separat de cea de profil pe facebook si a mers din prima , trebuie sa aveti Page Facebook pe langa cea de Profil facebook

Ultima modificare: on 2/2/13
  • ArtCraftbyDZ 1 post
    forum posts
    ArtCraftbyDZ on 2/2/21
    Buna! Mai este valabila aceasta optiune?

Trebuie sa fi logat pentru a participa la discutii. Nu ai cont inca? Creaza unul!.

Login

Am uitat parola ×