Sugestii pentru incepator

• MichelleHandmade 13 posturi
    shopsoldforum posts
    MichelleHandmade on 18/7/14
    Salutare la toata lumea. Sunt relativ noua pe site si pana acum am avut o vanzare. in rest nimic.

Voi cum faceti cu transportul prin curierat rapid? Eu am contactat mai multe firme dar daca nu ai multe comenzi nu obtii discount semnificativ. Ce frma de curierat rapid recomandati?

In legatura cu postarea de produse noi pe site? E mai bine sa postez mai des si mai putine produse o data?

Ce altceva as putea imbunatatii la magazinul meu?
    Va multumesc.

• Lemnivor 40 posturi
      shopsoldrecomandatlovedforum posts
      Lemnivor on 30/7/14
      salutare!
      intr-un fel este ca si atunci cand pui capcane, trebuie sa pui incontinuu si mereu atragatoare
      cand scrie sapun cu ... parca ar fi frumos sa fie si un pahar cu ... in loc de fundalul negru. cred ca ati avea mai multe click-uri
      mult succes!
  • RAMIRA 34 posturi
    shopsoldbuyrecomandatlovedforum posts
    RAMIRA on 27/7/14
    Am avut 3 expedieri prin curierat si s-a finalizat 1. Asa ca refuz expedierea pentru comenzile care nu sunt platite in avans, fiindca si returul se plateste si faptul ca iti primesti banii.
    Produse puteti posta cate vreti, dar sunt foarte multe pe site si ca sa fie vazuta pagina dvs. postati mai putine sau cate 1 pe zi.

Trebuie sa fi logat pentru a participa la discutii. Nu ai cont inca? Creaza unul!.

Login

Am uitat parola ×