Salutam noii membri Crafty!

• maricriss 3 posturi
    shopsoldforum posts
    maricriss on 1/8/16
    buna seara! ma numesc Marilena, am 39 ani, sunt din Galati si iubesc crosetatul. din pacate timpul este insuficient.
    Am venit alaturi de voi pentru a admira munca voastra si poate sa va arat si eu cate ceva mai rar.
  • Geo 6126 posturi
    soldbuyrecomandatlovedforum posts
    Geo on 1/8/16
    Maricriss,
    Ne-ai prins pe picior de schimbare: acest topic urmeaza sa fie preluat de altcineva.
    Pana se face "predarea-primirea", te voi intampina eu.
  • Geo 6126 posturi
    soldbuyrecomandatlovedforum posts
    Geo on 1/8/16
    Ne-am bucura daca ne-ai spune in ce zodie esti. Pe forum, avem un topic intitulat "Horoscop Crafty" si acolo incercam sa tinem "la zi" datele nastare a designerilor nostri, pentru a putea fi impreuna de zilele lor (onomastice sau de nastere) Asa ni se pare normal: ca intr-o familie.
    De asemenea, pe topicul lui Ladyhawke "La o Cafea" te poti intalni pentru socializare cu alti membri Crafty. Te asteptam cu drag.
    In ce priveste arta crosetatului, pe topicul "Tehnici si materiale", exista un subiect deschis de designerul Grety, pe care ti-l mrecomand (acel subiect ar trebui reactivat deoarece pe Crafty, sant designeri din mai multe specialitati handmade, mai ales in arta crosetatului.

Fii deci binevenita in comunitatea noastra!

Ultima modificare: on 1/8/16

Trebuie sa fi logat pentru a participa la discutii. Nu ai cont inca? Creaza unul!.

Login

Am uitat parola ×