Succes si Crafty

• QuartzHeArt 394 posturi
    soldbuyrecomandatlovedforum posts
    QuartzHeArt on 18/7/16
    Cristina, eu inca nu am participat la vreun concurs pe Facebook, insa de cand am inceput sa fac reclama platita magazinului de pe Crafty pot sa zic ca au crescut vizualizarile si adaugarile in cos. Deocamdata atat. E un inceput si asta. Mult succes va fi si mai bine.
  • androcriss 306 posturi
    shopsoldbuylovedforum posts
    androcriss on 18/7/16
    Ana ,te referi la reclama de pe facebook,nu?Si mie imi apar oferte pentru diverse postari.Daca avem aceleasi rezultate, deocamdata prefer reclama prin concurs,mai facem si o bucurie cuiva.Si mai ajung si produse la oameni ,nu doar imagini.Cu totii ne gandim :in poza e asa,dar in realitate?
      QuartzHeArt on 18/7/16
      Asa este, la promovarea unor postari ma refer. Nu te contrazic nici cu concursurile pe Facebook poate voi participa si eu doar ca vreau sa lucrez ceva mai complex decat ce am facut pana acum. Mult succes in toate :)
  • Carmenn 1747 posturi
    Carmenn on 18/7/16
    cine doreste concursuri pe fb...sa le org...aici suntem o comunitate handmade si putem participa aici...fara sa ne amestecam cu cei de pe fb...asta este parerea mea...fara suparare :)
  • androcriss 306 posturi
    androcriss on 18/7/16
    Carmenn,sunt onorata ca ti-ai exprimat parerea aici.Credeam ca acest topic e minat ....pentru unii.
    Dar apreciez sinceritatea....ta.Eu credeam ca pe Crafty ne dorim sa vindem inainte de a ne simti bine la o sueta.
    Sau,in cel mai bun caz,amandoua.Sunt convinsa ca lucrurile nu se exclud....

• androcriss 306 posturi
    androcriss on 18/7/16
    Stii,Carmenn ma intrebam de ce ti-ai schimbat parerea cu privire la concursurile de pe Fb.In primavara erai entuziasmata ,ca toata lumea dealtfel,ba chiar ai oferit produs la o astfel de tombola.Sa iti amintesc?
    "Carmenn 1475 POSTURI
    Carmenn on 16/2/16
    http://www.crafty.ro/produse/177924-brosa-tombola

pentru Tombola...sa speram ca o sa fie pe bune :)...de data asta :)"
    Eu... ma simt parte a unei comunitati mai mari:cea a iubitorilor de frumos!Si ma bucur oriunde i-as gasi:pe strada,pe Fb ,pe forumul Crafty sau pe alte forumuri....
    Mult succes iti doresc in tot ce intreprinzi!
    Succes si Crafty!
  • Carmenn 1747 posturi
    Carmenn on 18/7/16
    da asa este...insa tombola trebuia desfasurata aici...nu am inteles eu bine ce a fost cu acea tombola...acum am inteles cum a mers ...:) nu am nimic cu aceste concursuri insa cine are pagina de fb sa-si posteze acolo lucrarile...si acolo avem destui care pot vedea...aici suntem intre noi si putem invita de pe pagina noastra fete sa se inscrie pe Crafty...eu am crezut ca tombola este organizata pentru fetele de pe Crafty...chiar daca s-a efectuat ,,like"-urile pe fb...Crafty parca are pagina si pe fb...daca doreste sa ne promoveze sa o faca...noi mai dam din cand in cand pe pagina noastra link catre pagina de aici...si tot asa...zic si eu...fiecare cum considera...chiar nu am de ce sa intru in polemica cu nimeni...daca se doreste concursuri altfel decat aici sa se org :)

Ultima modificare: on 18/7/16
  • Carmenn 1747 posturi
    Carmenn on 18/7/16
    eu mereu am invitat de pe pagina mea fetele sa participe, sa voteze...si o voi face si de acum inainte...
  • androcriss 306 posturi
    androcriss on 18/7/16
    Carmenn,poate nu ai citit bine prima mea postare.Spuneam de initiativa Roxanei,concursuri organizate pe Fb de pagina Crafty sustinute de designerii de pe Crafty.Nu am chemat pe nimeni sa imi faca mie publicitate si nici nu am intentionat sa mut forumul pe FB,Doamne fereste!
    Dar cred ca nu ne dorim sa fim o comunitate inchisa ,ci ne-am dori sa stie lumea de noi,ce lucruri frumoase facem si ca suntem atat de marinimosi incat sa ne promovam unii pe altii....
    (si zau,Carmenn,ai trimis produs unei doamne care a castigat la tombola si nu ai inteles cum a fost cu tombola?Pai la noi nemultumirile se exprima rapid,nici nu se raceste bine mamaliga.Cum ai tacut pana acum?)

Ultima modificare: on 18/7/16
    • Carmenn 1747 posturi
      Carmenn on 19/7/16
      nu am spus ca sunt nemultumita,draga andro...ci doar ca cine doreste sa org astfel de concursuri sa o faca...:) si da ...pe fb sunt multi care pot vizualiza...asta e clar...dar sa nu exageram...:)...daca pagina Crafty de pe fb ne permite org concursurilor asta e bine...dar sa mai ramanem si pe aici :) ma refer la concursuri...nu toata lumea are pagina pe fb :)
  • GabrielaLeca 304 posturi
    shopsoldbuyrecomandatlovedforum posts
    GabrielaLeca on 18/7/16
    Buna seara.Eu cred ca-i benefic pentru noi oricare ar fi modalitatea de promovare sau unde ,daca avem de câștigat.Nu avem nimic de pierdut.Trebuie sa fim deschiși la inițiative măcar.Mi-as dori sa pot participa si eu la o astfel de acțiune ,dar din septembrie pentru ca acum sunt prinsa cu treburile si abia atunci (septembrie) timpul devine mai generos cu mine.Si tot atunci,daca se poate sa mi se explice si mie ce si cum trebuie sa fac.imbratisari.
  • androcriss 306 posturi
    androcriss on 18/7/16
    Buna Gabriela.Ma bucur ca esti interesata de concursul pe Fb.(am vazut si postarea ta,Ana_ma scuzi ca nu am raspuns)Pasii sunt relativ simpli:Vorbesti cu Roxana cu ceva timp inainte ca vrei sa faci un concurs pe fb.Pregatesti un produs pe care sa il oferi la tombola(alte fete au oferit voucher in magazin).Crafty posteaza anuntul iar tu urmaresti postarile ca sa dai numere de concurs participantilor.Realizezi tragerea la sorti cu un program de pe net.Apoi trimiti premiul.
    Nu e foarte greu.
    Apelul meu avea drept scop continuitatea concursurilor lansate de Crafty.Daca la fiecare 2 sapt Crafty lanseaza un nou concurs,sustinut de alt designer reusim sa dezvoltam obisnuinta de a cauta Crafty,de a face cunoscut Crafty.Asta pe termen lung.Pe termen scurt cresc cel putin vizualizarile in acel magazin.
  • androcriss 306 posturi
    androcriss on 19/7/16
    Draga car....,
    nu esti chiar noua pe aici .Credeam ca te-ai lamurit.Dar mai poti citi postarile,promit sa nu modific.Daca tot nu intelegi, contacteaza-ma in mesaj privat.
    Ceea ce iti pot spune insa(si voi incheia ) este ca ,de concursurile pe FB beneficiaza,indirect,toata lumea.Si cei care au si cei care nu au pagina FB.
  • androcriss 306 posturi
    androcriss on 21/7/16
    Daca sunt doritori sa sponsorizeze o tombola(concurs pentru clienti) pe fb sub sigla Crafty puteti lua legatura direct cu Rox .E una din formele pe care le poate lua publicitatea.
    Succes va doresc in tot ce intreprindeti!
    QuartzHeArt on 21/7/16
    In viitorul apropiat voi participa si eu Cristina :) O zi plina de inspiratie va doresc tuturor !
  • androcriss 306 posturi
    androcriss on 21/7/16
    Multumim ,Ana.Sa speram ca vom fi mai multi cei care intelegem utilitatea unui astfel de concurs (tombola)care,repet,nu impiedica cu nimic concursurile de pe forum .

Trebuie sa fi logat pentru a participa la discutii. Nu ai cont inca? Creaza unul!.

Login

Am uitat parola ×