Din dragoste pentru lemn
Iubesc lemnul, cred ca este cel mai frumos si cald material. Am inceput sa creez obiecte pentru mine si mi-au placut intr-atat incat am decis sa le impartasesc cu toti.
Nu tai copaci pentru a ... citeste mai mult
Din dragoste pentru lemn
Iubesc lemnul, cred ca este cel mai frumos si cald material. Am inceput sa creez obiecte pentru mine si mi-au placut intr-atat incat am decis sa le impartasesc cu toti.
Nu tai copaci pentru a creea aceste obiecte ci folosesc lemn reciclat.
Pentru doritori, in general obiectele se fac la comanda, incepand de la paftaua din lemn, trecand la pandative, cercei, inele, ace de par, ceasuri de mana, si incheind cu medalioane pentru caini si pisici cu numarul de telefon trecut pe spate.