Feedback magazin (3 feedback-uri, 0%
)
| Client | Feedback | Comentariu |
|
lidiairinamuntean@ ...
12.Dec.2013 |
Nu am fost contactata de vanazator. nici dupa 5 zile, ca urmare renunt la comanda indiferent ca le aveti sau nu pe stoc. Totala lipsa de respect! | |
|
snicoleta2003@ ...
09.Dec.2013 |
Neseriozitate si lipsa de respect | |
|
snicoleta2003@ ...
09.Dec.2013 |
imi pare foarte rau dar,am fost deceptionata ,pur si simplu puteati da un telefon sa spuneti ca nu mai aveti produsele si era ok ,sa stiti ca am dorit sa-i fac nepotelului meu ceva frumos pentru aceasta iarna .Neseriozitate si lipsa de respect |

